DİSTRÜBÜTÖRLERİMİZ

Kurulduğu 1968 yılından bu yana sahip olduğu güçlü ilişkiler sayesinde sağlam ve sadık bir müşteri kitlesine sahip NECTA, üstün kalite, güvenilirlik ve ürünlerinin bakım kolaylığı sayesinde yüksek marka itibarına sahip bir firmadır. EVOCA GROUP’un köşe taşı markası konumundaki NECTA, otomatik ve yarı otomatik gamında küçük ofislerden, kafelere, otellerden kalabalık tesislere kadar her tüketim noktası için, geniş yelpazede ve yenilikçi ürünleri dünya pazarına sunmaktadır.

1930’ların Milano’sunda kusursuz espressoyu arayan bir adamın arayışıyla İtalya’nın en ikonik markalarından biri doğdu. Yarım asırdan fazla bir süredir GAGGIA, hem barlara hem de evlere yenilikçi, son teknoloji kahve makineleri sunmaktadır. Günün moda, tasarım ve kültüründen ilham alan güzel ve zamansız ürünler aynı zamanda la dolce vita’ya özgü İtalyan tutkusunu yansıtmaktadır.

1981 yılında İtalya’nın Bologna kenti yakınlarındaki Gaggio Montano’da kurulan SAECO, 1985 yılında gerçek İtalyan espresso lezzetini veren “bean to cup” ilk süper otomatik espresso makinesini üretmesinin ardından, farklı yaşam tarzlarındaki zevklere hitap etmesini bilen profesyonel ve ev tüketicilerine yönelik güçlü tasarımlara sahip kahve makineleri geliştirmiştir. Bugün, EVOCA GROUP ailesinin bir üyesi olarak ev dışı kanallarına odaklanan SAECO, Ho.Re.Ca, ofis ve vending tüketimlerine yönelik üst düzeyde profesyonel makineler geliştiren dünyanın lider kahve makinesi üreticilerinden biridir.

Filtre kahve makineleri, espresso makineleri, tam otomatik kahve makineleri ve sıcak su makineleri konusunda dünyanın lider ve en tanınmış üreticilerinden olan Hollanda’lı Bravilor Bonamat alanında 70 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa ve Amerika’daki ofisleri ve 100’den fazla ülkedeki geniş bayi ağıyla Bravilor Bonamat uluslararası bir üne sahiptir. AR&Ge üretkenliği, yüksek malzeme kalitesi, güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle Bravilor Bonamat başarısı tescillenmiş dünyanın önde gelen kahve makinesi markalarından biridir.

1986 yılındaki kuruluşundan günümüze NEMOX, ev ve profesyonel kullanım için geliştirilmiş 6.000.000’dan fazla gelato/dondurma makinesi üretmiştir. Bugün NEMOX dünyanın önde gelen gelato/dondurma ve sorbe makineleri üreticisidir. Buna, yenilik, kalite, işlevsellik ve geniş makine yelpazesi ile ulaşılmıştır. NEMOX, ürünlerinin tasarım, mühendislik ve üretimini İtalya’da sürdürerek “Made in Italy” kavramını kuvvetle desteklemektedir.

SIRMAN, 50 yıldır, profesyonel mutfaklar, küçük et işleme ve perakende sektörü için en iyi gıda işleme makinelerini üretmektedir. Kurucu Nereo Marzaro’nun girişimci fikrinden bugüne kadar, ulusal olarak 600’dan fazla bayi ağına sahip ve tamamen İtalya’da tasarlanan ve üretilen ürünleri dünya çapında 126 ülkeye ürünlerini pazarlayan SIRMAN üst düzey bir organizasyon ve üretim kalitesine sahiptir. Bugün SIRMAN, restoranların, barların, pizzacıların, kasapların, süpermarketlerin, laboratuvarların taleplerini karşılamak ve bunları daha ileriye taşımak için teknoloji ve güvenilirlik bileşmiyle tasarlanan en kapsamlı gıda işleme makineleri yelpazesiyle sektörde liderdir.

2017 yılından bu yana Erben Kontrol Sistemleri A.Ş.’nin tescilli markası olan COFFEETECH, dünyadaki bir çok yetkinliğini kanıtlanmış ve Uluslararası standartlara sahip kahve makinesi üreticisiyle kurduğu partnerlik anlaşmalarıyla, Ho.Re.Ca, ofis ve ev pazarına yönelik yenilikçi, çözüm odaklı ve müşteri taleplerini merkezine alan kaliteli ürünler sunmaktadır.

“Dünyanın ilk Otomatik Taze Çay Demleme ve Satış Otomatı” olan TEATECH TT-100 ERBEN Ar &Ge mühendisleri tarafından 2018 yılında geliştirilmiştir. Özellikle yoğun sirkülasyonlu noktalar için hijyenik, hızlı ve randımanlı çözüm sunan TEATECH TT-100 Çay Otomatı, ERBEN grup firması BAKKAL24 tarafından işletmesi yapılmakta, ve fabrikalar başta olmak üzere birçok vending tüketim noktasında hizmet vermektedir.